Film “Atak Paniki” i spotkanie z aktorką Magdaleną Popławską

Biblioteka Publiczna im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy 15 grudnia o godzinie 17:00 zaprasza na spotkanie  na projekcję filmu “Atak Paniki” oraz spotkanie z aktorką Magdalena Popławska w ramach cyklu “Aktorki na Bielanach”. Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski – krytyk filmowy i teatralny.


MAGDALENA POPŁAWSKA
Magdalena Popławska urodziła się 1 stycznia 1980 roku w Zabrzu. W 2004 roku została absolwentką Państwowej Szkoły Wyższej Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zanim ją ukończyła, zadebiutowała w listopadzie 2003 roku na scenie Teatru Rozmaitości w sztuce “Electronic City” Richtera Falka.

W 2003 roku zdobyła także II miejsce w konkursie na interpretację oraz nagrodę im. Agnieszki Osieckiej na Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Jako stypendystka katalońskiego Institut del Theatre wyjechała do Barcelony. Od 2008 roku jest związana z Nowym Teatrem Krzysztofa Warlikowskiego. Jest znana głównie z roli Agnieszki w serialu “Usta Usta”. Jej największym osiągnięciem w karierze filmowej jest rola w “Prostej historii o miłości” Arkadiusza Jakubika

“ATAK PANIKI”
Atak paniki – polski film komediowy z 2017 roku w reżyserii Pawła Maślony, wyprodukowany przez Akson Studio. Przedpremierowy pokaz filmu odbył się 17 sierpnia 2017 roku w kinie Nowa Fala w Giżycku podczas festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane. 19 września 2017 roku film miał swoją oficjalną premierę na 42.
Facebook Comments

Dodaj komentarz