Filmowa Randka w kinie

 
Zbliża się najbardziej romantyczny dzień w roku! Co więc powiecie na randkę w kinie? Film na dużym ekranie, przygaszone światła i przepyszne kinowe przekąski! To wręcz idealnypomysł na magiczną randkę. W tym roku Cinema City przygotowało walentynkową zabawę,w której do wygrania są niesamowite nagrody! Zarejestruj się na stroniewww.filmowarandka.pl, odpowiedz na 10 pytań i wygrywaj!

Filmowa Randka w Cinema City to świetny pomysł na niezwykłe Walentynki dla Ciebie i bli- skiej Ci osoby! W zabawie mogą wziąć udział zarówno osoby, które szukają miłości, jak i pary.

Jak to działa? To bardzo proste! Na początku zarejestruj się na stronie www.filmowarandka.pl. Czeka tam na Ciebie 10 kinowych pytań. Na podstawie udzielonych odpowiedzi każdy uczest- nik widzi swoje procentowe dopasowanie – pary siebie nawzajem, zaś single dopasowanie z zarejestrowanymi graczami ze swojego miasta. Ponadto osoby, które szukają miłości, zanimzdecydują się na randkę mają możliwość czatowania z użytkownikami, którzy są dla nich inte-resujący. Po zaakceptowaniu randki przez obie strony, para dostaje na adres e-mail bądź SMS’em unikalny kod do nagrody. Kod jest jeden, aczkolwiek jest on podzielony na dwie czę- ści. Pierwsza część wędruje do jednej osoby, a druga część do Twojej walentynki. Po ich połą-czeniu otrzymujecie kompletny kod do odbioru nagrody. Wygrana uzależniona jest od procen- towego dopasowania pary. Mając 90-100% zgodności otrzymacie 1 + 1 bilet 2D gratis, 80% dopasowania to 80% zniżki na Zestaw Duet, 70% – 70% zniżki na Zestaw Duet i analogicznie do 20% zniżki, nawet przy zerowym dopasowaniu. Pamiętajcie jednak, że zaproszenie na randkęw aplikacji można przyjąć tylko raz, a wszystkie kody należy wykorzystać do 28 lutego 2019r.

Cinema City jest idealnym miejscem na wyjątkową randkę, o której każdy z nas marzy! Wy- grywaj nagrody i razem z drugą połówką cieszcie się sobą przy największych kinowych hitach na dużym ekranie.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądaćbez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Informacja prasowa
Facebook Comments

Dodaj komentarz