Galeria Bemowo zaprasza do świata Transformers

Już w sobotę 3 listopada miłośnicy Bumblebee z Transformers będą mogli spotkać się ze swoim superbohaterem w Galerii Bemowo! W godzinach 11.00-18.00 Galeria zamieni się w świat pełen Transformers m.in. z torem wyścigowym, mini kinem oraz wspólną zabawą na iPadach.
Bumblebee to jedna z najbardziej lubianych postaci z kultowej serii „Transformes”. Film, którego polska premiera zaplanowana jest na styczeń 2019 roku, zabierze widzów w lata osiemdziesiąte XX wieku. Charlie (Hailee Steinfeld) znajduje na złomowisku żółtego zdezelowanego, rdzewiejącego „garbusa”. Nie wie, że Bumblebee znalazł tam dla siebie azyl. Kiedy tylko Charlie z troską odrestaurowuje stary samochód, orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym „garbusem” … Zanim jednak mieszkańcy Bemowa zasiądą przed srebrnym ekranem, warto wybrać się Galerii Bemowo, która przybliży swoim klientom postać Bumblebee. 

Już w sobotę 3 listopada Galeria Bemowo przygotowała aż siedem godzin wypełnionych nowoczesną technologią. Na klientów będą czekać cztery strefy eventowe: 

wspaniała strefa Hasbro, gdzie maluchy będą mogły skorzystać z atrakcji i zabawek Hasbro, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wielkiej postaci Bumblebee oraz przemówić głosem samego Optimusa dzięki specjalnemu Kaskowi Optimusa;

strefa wyścigów z torem wyścigowym Bumbblebee Go przeznaczonym dla samochodów zdalnie sterowanych;

strefa filmów i konkursów, gdzie będzie można oglądać filmy związane z serią „Transformers” oraz zwiastuny filmu „Bumblebee” oraz wziąć udział w tematycznych konkursach;

strefa gier, w której dzieci będą mogły zagrać w grę z serii „Transformers” oraz wziąć udział we wspólnej zabawie na iPadach w strefie 360° z Garażem Bumblebee w roli głównej.

„’Bumblebee. Witajcie w świecie Transformers!’ to premierowy event promujący nowy film Travisa Knighta, który na ekranach polskich kin zobaczymy już w styczniu 2019 roku. Zanim jednak go obejrzymy, zapraszam całe rodziny do Galerii Bemowo na weekend pełen atrakcji z Transformers. Czeka masa śmiechu i doskonałej zabawy w towarzystwie garbusa Bumblebee!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacja prasowa
Facebook Comments

Dodaj komentarz