Gra miejska – śladami bohaterów powieści

Podążaj śladami bohaterów nowej powieści Jakuba Małeckiego „Nikt nie idzie” i wygraj przedpremierowe egzemplarze.

31 października do księgarń trafi „Nikt nie idzie” – nowa powieść Jakuba Małeckiego. Z tej okazji wydawnictwo SQN zaprasza do udziału w grze miejskiej na terenie Warszawy – do zdobycia są przedpremierowe egzemplarze powieści! 

Każdy ma szansę zdobyć książkę, zanim pojawi się w sprzedaży. Akcja startuje 16 października i trwa przez kolejne trzy tygodnie. Na terenie stolicy w trzech różnych miejscach (ale w jednym w danym tygodniu) na swoich szczęśliwych właścicieli czeka 10 egzemplarzy powieści. 

Co trzeba zrobić? 

Wystarczy na podstawie fotografii zamieszczonej na profilu:

 facebook.com/WydawnictwoSQN/ 

odgadnąć, co to za lokalizacja, a następnie się do niej udać. Pierwsze 10 osób, które zjawią się we właściwym miejscu, na hasło podane przy zdjęciu, otrzyma książkę. 

Miejsca oczywiście nie są przypadkowe, lecz związane z powieścią „Nikt nie idzie” i losami jej bohaterów. Życzymy udanej zabawy, satysfakcji i świetnej lektury!

o książce:

„Nikt nie idzie” to najnowsza książka Jakuba Małeckiego – autora bestsellerowego Dygotu i Rdzy oraz Śladów nominowanych do Nike. Tym razem Jakub Małecki oprowadza czytelników śladem bohaterów powieści po ulicach Warszawy. Wielkie miasto wypełniają miłość i samotność, a marzenia, także te wydające się nierealne, mają wielką szansę się spełnić.
Facebook Comments

Dodaj komentarz