Grzybowska 85 gotowa do zamieszkania

Grupa Asbud zakończyła budowę osiedla Grzybowska 85 i rozpoczyna przekazywanie kluczy do apartamentów. Inwestycja składająca się z pół tysiąca lokali została już niemal całkowicie sprzedana. 
Grzybowska 85 to nowoczesny zespół apartamentowców, z powierzchniami komercyjnymi,  zlokalizowanych w centrum miasta, wśród najbardziej rozwiniętych obszarów miejskich w Warszawie. Okolica charakteryzuje się całkowicie rozwiniętą infrastrukturą i transportem publicznym. Inwestycja zlokalizowana jest ok. 400 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Ponadto obok prestiżowego adresu wyróżnia ją sąsiedztwo nowych charakterystycznych biurowców zajmowanych przez renomowane firmy, modnych restauracji, szkół i przedszkoli.

 „Lokalizacja tego projektu to tylko jedna z jego mocnych stron. Architektura, zieleń i jakość to dodatkowe wielkie wartości dodane, które sprawiają, że projekt ten należy do najlepszych nowopowstałych projektów mieszkaniowych w Warszawie.” – powiedział Raied Tanous, Dyrektor Zarządzający Asbud Group.

Inwestycja składająca się z 500 mieszkań, została niemal całkowicie wyprzedana. Ostatnie lokale 2-, 3-, 4- pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 41 m² do blisko 80 m². Deweloper podkreśla,
że mieszkania w Grzybowskiej 85 są przeznaczone dla tych, którzy szukają wyjątkowej możliwości życia
w centrum miasta. 

Cała inwestycja składa się z trzech budynków mieszkalnych, ze wspólnym patio z ładną zielenią i placem zabaw, które pozwalają mieszkańcom korzystać z chwil relaksu w centrum miasta. Budynki posiadają od 6 do 13 kondygnacji naziemnych i 2 kondygnacje podziemne. 

*****

ASBUD GROUP to firma deweloperska, specjalizująca się w realizacji projektów mieszkaniowych i biurowych, która już od 21 lat prowadzi działalność na polskim rynku nieruchomości. Asbud przygotował różne unikalne projekty
w Warszawie i okolicach. 

Obecnie Asbud Group realizuje i przygotowuje kolejne projekty mieszkaniowe – m.in. Grzybowska 85 i MetroPoint Apartments, Flora, Central Garden (położony w sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia) i Towarowa Towers – na ok. 4 000 mieszkań łącznie oraz koncentruje się na komercjalizacji biurowców Karolkowa Business Park i MetroPoint Office. 

Asbud Group wchodzi w skład dwóch międzynarodowych grup deweloperskich – Shikun & Binui i Tanous Group.

Informacja prasowa
Facebook Comments

Dodaj komentarz