Jednokierunkowy ruch na Rosoła

W poniedziałek, 5 listopada ok. godz. 22.00 zamknięta dla ruchu zostanie wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła pomiędzy ulicami K. Jeżewskiego a Wąwozową. Na drugiej jezdni będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy – w stronę Lasu Kabackiego
Wyłączona z ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła. Równocześnie zwężona do jednego pasa ruchu zostanie zachodnia jezdnia na odcinku od ul. Jeżewskiego do ul. Wąwozowej. Utrzymany będzie jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Wąwozowej. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Wąwozowa – al. Komisji Edukacji Narodowej – Przy Bażantarni.
 

Dzielnica Ursynów buduje drugą jezdnię ul. Relaksowej na odcinku od ul. M. Rosnowskiego do ul. Wąwozowej. Zamknięcie jezdni ul. J. Rosoła w kierunku północnym wynika z konieczności odwodnienia nowej jezdni i podłączenia jej do sieci kanalizacji deszczowej. Prace w tym miejscu mają potrwać do połowy grudnia. Po zakończeniu prac, przez okres zimowy, ruch w kierunku centrum będzie odbywał się na nowej jezdni. Wraz z przywróceniem ruchu w obu kierunkach zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Wąwozowej, Relaksowej i J. Rosoła. Dalsze prace modernizacyjne zostaną podjęte na wiosnę.
 
Komunikacja: 
Autobusy linii 166 (tylko w kierunku pl. gen. J. Hallera) pojadą al. Komisji Edukacji Narodowej i ul. Belgradzką. Trasa autobusów linii 192 zostanie skrócona do przystanku Kiepury. Linia nocna N37 (tylko w kierunku Dw. Centralny) będzie kursowała objazdem al. Komisji Edukacji Narodowej i ul. Przy Bażantarni.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz