Już nie sprawdzisz godziny odjazdu autobusu na stronie ztm.waw.pl

Czy ty Też z przyzwyczajenia wpisujesz ztm i numer autobusu, żeby sprawdzić godzinę odjazdu? Ten sposób już nie działa.  Strona ztm.waw.pl się zmieniła i próżno szukać na niej dawnej funkcji. Znajdziesz ją tutaj.

Z informacji zamieszczonej na stronie internetowej miasta wynika, że miejsce jednej strony internetowej Zarządu Transportu Miejskiego zajęły dwie – kompleksowy serwis dla pasażerów www.wtp.waw.pl i strona dla osób i firm współpracujących z Zarządem Transportu Miejskiego, która znajduje się pod adresem www.ztm.waw.pl.

Na stronie www.wtp.waw.pl. zamieszczono  m.in.: rozkłady jazdy, informacje o zmianach i utrudnieniach w kursowaniu komunikacji, taryfa biletowa oraz mapy i schematy. Partnerem strony jest serwis jakdojade.pl, który obsługuje wyszukiwarkę połączeń dostępną na stronie głównej. 

Na drugiej stronie internetowej – www.ztm.waw.pl znajdują się informacje o Zarządzie Transportu Miejskiego, w tym informacje prasowe, o realizowanych inwestycjach i projektach unijnych oraz zamówienia publiczne i oferty pracy.Facebook Comments

Dodaj komentarz