Kiermasz Andrzejkowo-Mikołajkowy w Szkole Baletowej

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie zaprasza na Kiermasz Andrzejkowo-Mikołajkowy. W programie koncert z udziałem uczniów, konkurs fotograficzny oraz aukcja, podczas której będzie można wylicytować ciekawe przedmioty związane z tańcem i sztuką.

Kiermasz Andrzejkowo-Mikołajkowy organizowany przez Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza odbędzie się w sobotę, 30 listopada. Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie szkolny koncert, który rozpocznie się o godz. 12:00 w auli im. J. Karnyskiego. W ramach występów uczniowie zaprezentują różne techniki tańca, w tym klasyczny, współczesny i ludowy.

Podczas kiermaszu, na specjalnie przygotowanych stoiskach tematycznych, będzie można znaleźć wykonane przez uczniów ozdoby i kartki świąteczne oraz wiele bożonarodzeniowych przysmaków. Zaplanowano także m.in. tradycyjne wróżby andrzejkowe, kawiarenkę dla rodziców oraz konkurs fotograficzny.

W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie doroczna aukcja, podczas której będzie można wylicytować ciekawe przedmioty związane z tańcem i sztuką. Środki uzbierane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na zakup oczyszczaczy powietrza, które pomogą utrzymać jego odpowiednią wilgotność i poprawią komfort oddychania w szkolnych klasach.

Miejsce: Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie, ul. Moliera 4/6

Data: Sobota, 30 listopada
Godzina: 10:30 – 14:00Facebook Comments

Dodaj komentarz