Kradł paliwo na stacjach

Policjanci z wolskiego wywiadu skontrolowali kierującego fordem, który natychmiast przyspieszył na widok radiowozu. W pojeździe ukrywał pojemniki z paliwem skradzionym ze stacji paliw. W saszetce 29-latek posiadał amfetaminę, nie posiadał również uprawnień do kierowania oraz dokumentów pojazdu. Okazało się, że na sumieniu ma również inne takie kradzieże. Podejrzany usłyszał łącznie dziewięć zarzutów kradzieży paliwa. Odpowie za posiadanie narkotyków oraz wykroczenia.

Policjanci z wolskiego wywiadu zauważyli kierującego fordem, który na widok radiowozu natychmiast przyspieszył. Czujni funkcjonariusze przypuszczali, że mężczyzna ma coś do ukrycia. Podczas kontroli okazało się, że wewnątrz forda znajdowały się dwa pojemniki z paliwem pochodzącym z kradzieży. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania oraz dokumentów pojazdu. W saszetce ukrył amfetaminę.

29-letni Łukasz P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego  okazało się, że to nie jedyna taka kradzież, a jego łupem było ponad 280 litrów paliwa. Podejrzany usłyszał łącznie dziewięć zarzutów kradzieży, dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków oraz wykroczenia.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz