Kradł perfumy, rozpoznajesz go?

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku prowadzą czynności dotyczące kradzieży perfum z miejscowej drogerii. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia br., w drogerii na terenie Targówka. Skradziono markowe perfumy o wartości prawie 670 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tą kradzieżą (wiek około 30 lat, średniej budowy ciała, krótkie ciemne włosy, na czole założone okulary przeciwsłoneczne, ubrany w długie spodnie jeansowe, szarą bluzę z kapturem, czarne buty, przez ramię przewieszoną czarną sportową torbę).

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer l.dz. KPD-5974/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz zdjęcia

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz