Kradzież biżuterii – policja poszukuje sprawców

Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży biżuterii w galerii handlowej. Kobieta i mężczyzna na zdjęciach mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciu osoby proszony jest o kontakt.

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii. Do zdarzenia doszło 10 października br.  w galerii handlowej przy ul. Głębockiej 15 w Warszawie. Wartość skradzionych artykułów wynosi 6800 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, że z tą kradzieżą bezpośredni związek może mieć mężczyzna i kobieta, których wizerunki zarejestrowała kamera.

Mężczyzna w wieku 40-50 lat, wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała; ubrany w czarną kurtkę, na głowie miał założony ciemny kapelusz, posiadał okulary korekcyjne w dużych srebrnych oprawach.

Towarzysząca mu kobieta była w wieku około 18-25 lat, o bardzo szczupłej sylwetce, wzrost około 155 cm, długie ciemne włosy, ubrana w ciemnozieloną kurtkę.

Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym postępowanie tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer sprawy SWD-432803/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz zdjęcia poszukiwanych

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz