Ladies Night w Cinema City -panie obejrzą „Mayday”

Już 16 stycznia odbędzie się pierwsze w 2020 roku Ladies Night, czyli wyjątkowy wieczór zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pań! W Nowym Roku na ekranach zobaczymy polską komedię „Mayday”. Oprócz filmu czekają konkursy z nagrodami oraz powitalne upominki. 

Po sylwestrowych szaleństwach czas zrelaksować się przy najnowszych kinowych premierach. Idealną okazją będzie czwartkowe Ladies Night w Cinema City. Podczas pierwszego w tym roku wieczoru dedykowanego paniom będzie wyświetlana najnowsza polska komedia pt. „Mayday”, która powstała na podstawie znanej sztuki teatralnej. Piotr Adamczyk wcielający się w główną postać Janka prowadzi podwójne życie. Z jedną żoną – Basią (Anną Dereszowską) mieszka w Warszawie, a z drugą – Marysią (Weroniką Książkiewicz) w domu na obrzeżach stolicy. Żadna z pań nie wie o swoich istnieniu, a mężczyzna zręcznie lawiruje między dwoma domami. Do czasu… Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie wystarcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie, od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju. Już 16 stycznia o 19:30 Cinema City zaprasza wszystkie panie by sprawdziły, jak ta historia wygląda przeniesiona na duży ekran i pośmiały się z wyczynów męskich bohaterów filmu.

Przed seansem, standardowo, czekają konkursy z upominkami od partnerów.

Wydarzenie odbywa się cyklicznie, raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca w 17 kinach Cinema City. W Warszawie w Arkadii i w Galerii Mokotów.

Bilety są już dostępne w kasach oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-mayday.Facebook Comments

Dodaj komentarz