Majowy repertuar już jest. A na razie, oglądaj aktorów Teatru Kwadrat w internecie

Znamy już majowy repertuar Teatru Kwadrat.  Znajdziemy w nim: „Szalone nożyczki”, niedawna premiera „Nie książka zdobi człowieka”, komedie „Godzinka spokoju”, „Tydzień, nie dłużej…” czy „Przystojniaczek”.

 

Jeśli posiadają Państwo bilety na odwołane spektakle, gorąco namawiamy, by ich nie zwracać, z przyjemnością wymieniamy je na bilety na dowolne spektakle w innych dogodnych dla Państwa terminach. To wielkie wsparcie dla Teatru Kwadrat, jeśli decydują się Państwo na takie rozwiązanie, serdecznie za to dziękujemy – zachęcają aktorzy. 

 

Kasa Teatru Kwadrat działa aktualnie w trybie pracy zdalnej, w związku z tym rezerwacji/ wymiany można dokonywać telefonicznie (022 826 23 89, 607 907 704, 512 246 848), bądź mailowo: bow@teatrkwadrat.pl, bilety@teatrkwadrat.pl

 

ZOSTAŃ W DOMU Z TEATREM KWADRAT
 
Aktorzy Teatru Kwadrat spotykają się wirtualnie, by wspólnie czytać dla Państwa teksty sztuk. Efekty tego teatralnego eksperymentu można oglądać na kanale YouTube Teatru Kwadrat. Obecnie do wyboru mamy dwa nagrania:

Dogadzaj mojej żonie

Pewnego dnia do gabinetu Karola wpada mężczyzna, który przedstawia się jako mąż jego kochanki Sabiny. Ma wiele dowodów, świadczących o tym, że sporo wie o trwającym od dwóch lat romansie żony, a nawet w pewnym sensie kontroluje go. Szantażuje Karola, przedstawiając mu jednocześnie osobliwą propozycję: namawia go, by postarał się nadać nowych barw swojemu romansowi i bardziej intensywnie uszczęśliwiał jego żonę, a nawet wyjechał z nią w jakieś romantyczne miejsce, na przykład do Marrakeszu. Oczywiście nie działa bezinteresownie, odkąd przekonał się, że romans żony dobrze wpływa na jego małżeństwo. Spełnienie tej niecodziennej propozycji niesie ze sobą niespodziewane komplikacje.

Nagranie odbyło się dzięki uprzejmości Agencji Dramatu i Teatru „ADiT” oraz Pani tłumacz Hanny Odziemkowskiej.

Umrzeć ze śmiechu

Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia największą przyjemnością czterech pań były cotygodniowe wieczory brydżowe, fakt śmierci jednej z brydżystek może być katastrofą. Jednak nie dla Connie, Millie i Leny. Te trzy damy z Południa postanawiają urządzić „pożegnalny wieczór” swojej przyjaciółce MARY. „Wypożyczają” – w sposób niekoniecznie legalny – prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, która odmieni życie przyjaciółek.

Nagranie odbyło się dzięki uprzejmości Agencji Dramatu i Teatru „ADiT” oraz Pani tłumacz Bogusławy Plisz-Góral.

źródło: Teatr KwadratFacebook Comments