„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ na Ladies Night 

Początek roku to powrót cyklicznych spotkań Ladies Night! Na pierwszą w Nowym Roku odsłonę Cinema City zaprasza już 24 stycznia o 19:30. Tego wieczoru, na wszystkie Panie, jak zawsze będą czekać konkursy i upominki. Podczas imprezy przedpremierowo zostanie zaprezentowana najnowsza polska komedia „Miszmasz czyli Kogel Kogel 3” wreżyserii Kordiana Piwowarskiego.

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to nowa polska komedia ze świetną obsadą, wyreżyserowana przez Kordiana Piwowarskie- go i napisana przez Ilonę Łepkowską.

Po 30 latach od wydarzeń, które widzieliśmyw dwóch pierwszych częściach „Kogla Mogla”, główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą.

Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córkaAgnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynec- ka). Następnie ruszają w nieznane, a finałtej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Bilety są dostępne wkasach oraz na stroniewww.cinema-city.pl/ladies-night.
Facebook Comments

Dodaj komentarz