Modernizacja al. Zjednoczenia, będą zmiany w ruchu

Trwa modernizacja al. Zjednoczenia na Bielanach. Warszawscy drogowcy zakończyli już roboty na odcinku od ul. S. Żeromskiego do J. Kasprowicza. Jest tam już nowa jezdnia, równe chodniki z płyt antysmogowych i  drogi rowerowe oraz nowoczesne latarnie wyposażone w oprawy ledowe. Teraz czas na pozostałą część tej bielańskiej alei.

Na odcinku od ul. J. Kasprowicza do Marymonckiej trwają już prace. Układane są nowe płyty chodnikowe, wykonywana jest nawierzchnia miejsc postojowych i dróg dla rowerów. W kolejnym etapie rozpocznie się przebudowa jezdni. Dlatego wykonawca robót planuje zamknąć ją dla ruchu w poniedziałek, 2 marca, ok. godz. 22.00.
 

Objazd dla kierowców samochodów będzie przebiegał przez ul. Marymoncką do S. Sacharowa lub. B. Podczaszyńskiego i dalej ul. J. Kasprowicza. Poprowadzenie objazdu ul. Marymoncką będzie możliwe dzięki reorganizacji placu budowy na wysokości ul. B. Podczaszyńskiego, gdzie warszawscy wodociągowcy pracują przy modernizacji kolektora Burakowskiego. Prace przy komorze wymagały wyłączenia z ruchu fragmentu zachodniej jezdni. W niedzielę, 1 marca, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wodociągowcy udostępnią kierowcom jeden pas ruchu.
Komunikacja: 
Autobusy linii 103 zostaną skierowane na objazd prowadzący ulicami Marymoncka – B. Podczaszyńskiego – J. Kasprowicza. Autobusy linii 197 pojadą ul. B. Podczaszyńskiego do J. Kasprowicza, a linii 181 w kierunku pl. T.W. Wilsona będą kursowały prosto ul. Marymoncką.Szczegółowe informacje: www.wtp.waw.pl.

 
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
 Facebook Comments