Najpiękniejsze bajki świata, czyli Filmowy Świat Przedszkolaka w Cinema City

Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, czy Król Lew – te kultowe bajki zna każdy dorosły, ale czy również dzieci? Dlatego już 26 listopada odbędą się kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu „Filmowy Świat Przedszkolaka” w Cinema City. Uczestnicy spotkania poznają najpiękniejsze bajki świata oraz dowiedzą się co nieco o ich twórcach. Po zajęciach edukacyjnych zapraszamy na film „Kraina lodu II”.

Tym razem tematem spotkania, które odbędzie się w poszczególnych kinach Cinema City 26 listopada br., będą bajki! Opowieści mają w sobie coś magicznego, co sprawia, że z chęcią przenosimy się w świat, gdzie wyobraźnia nie zna granic. Dlatego tak bardzo uwielbiane są przez czytelników. Na spotkaniu przedszkolaki dowiedzą się o najpiękniejszych bajkach, które nie zawsze są znane wszystkim czytelnikom. Dodatkowo usłyszą o ich twórcach oraz spróbują odpowiedzieć na pytanie, jakie umiejętności trzeba mieć, aby zostać bajkopisarzem. Na koniec spotkania pt. „Opowiem Ci bajkę…, czyli o najpiękniejszych bajkach świata”zostanie wyświetlony film „Kraina Lodu II”. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na rozwój naszych maluchów.

„Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do przedszkolaków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem oraz nauką. Jego celem jest pokazanie dzieciom tego, co najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzieci, dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotkania składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Tym razem zapraszamy na film „Kraina Lodu II” – pełną humory i ciepła animację o Elsie, która urodziła się z magicznymi mocami. Tym razem wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż, by uratować królestwo. Zapraszamy!

Podczas spotkania „Filmowy świat Przedszkolaka” maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną upominki.

26 listopada – Warszawa Promenada.

 Istnieje możliwość organizacji zajęć w projekcie Filmowy Świat Przedszkolaka również w pozostałych kinach Cinema City. O szczegóły należy zapytać w kinie. Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.cinema-city.plFacebook Comments

Dodaj komentarz