Nowy Empik przy ul. Jana Kazimierza

 

20 grudnia Empik zainaugurował działalność w Śremie.  Z zakupów w nowych salonach – także pierwszych w swoich miastach – mogą już korzystać także mieszkańcy Bolesławca i Krotoszyna.  O piątą lokalizację marka powiększyła także sieć sprzedaży w Łodzi.

 
 
To nie jedyne otwarcia nowych salonów, z jakimi Empik zakończy 2019 rok. Serię prowadzonej konsekwentnie ekspansji mniejszych formatów sklepów uzupełniają dwie nowe lokalizacje – w Przasnyszu, gdzie otwarty został pierwszy Empik w mieście, a także kolejna placówka w Warszawie. W listopadzie nowy salon uzupełnił także ofertę Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu.
 
Do dyspozycji mieszkańców warszawskiej Woli dołączył nowy salon o powierzchni 156 mkw. przy ul. Jana Kazimierza 46/54. Jest on otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9-20:30 oraz w niedziele handlowe w godz. 10-18:30.
 
W salonach o mniejszym formacie klienci znajdą bogaty wybór książek, tytułów prasowych, filmów, wydawnictw muzycznych, multimediów, artykułów papierniczych i kreatywnych, zabawek i gier planszowych oraz biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w całej Polsce. Wzorem standardowych formatów, także w mniejszych salonach Empik klienci mogą korzystać z usługi znanej jako click&collect, która daje możliwość sprawdzenia dostępności towaru w konkretnym salonie w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, zarezerwowania go i odebrania w sklepie już w ciągu 2 godzin.Facebook Comments

Dodaj komentarz