Od 9 do 11 listopada będą kursowały zabytkowe tramwaje

Od soboty 9 listopada do poniedziałku 11 listopada będzie można przejechać się zabytkowymi wagonami typu K, 13N i 105N. Będą one kursowały co ok. pół godziny.

W sobotę i niedzielę pojadą trasą:

PL.NARUTOWICZA – Filtrowa – Nowowiejska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA,

natomiast w poniedziałek:

BANACHA – Grójecka – Towarowa – Okopowa – Z. Słomińskiego – most Gdański – S. Starzyńskiego – Jagiellońska – Targowa – Kijowska – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

Pierwsze kursy z PL. NARUTOWICZA w sobotę i niedziele będą o godzinie 12.07 (ostatnie z pętli KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA o godz. 18.18), a w poniedziałek z BANACHA o godz. 10.23 (ostatni z KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA o godz. 17.04)

W linii N honorowane są wszystkie rodzaje biletów WTP. Bilety kasowane będą przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko- lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.

źródło i fot.: ztm.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz