Odwiedź kosmiczną wystawę

Twoje dziecko spędza ferie w mieście lub po prostu jest miłośnikiem filmów science-fiction? W dniach 28 stycznia – 9 lutego Centrum Janki zaprasza na wystawę „Star Adventure”®, podczas której będzie można podziwiać wielkie makiety pojazdów kosmicznych i wierne kopie kostiumów filmowych oraz usiąść za sterami statku kosmicznego.

„Star Adventure”® to tytuł czasowej wystawy inspirowanej światem, który można podziwiać w popularnych i lubianych filmach science-fiction. Podczas nadchodzącego wydarzenia klienci Centrum Janki będą mieć okazję zobaczyć kosmiczny świat z bliska. Niezapomniane wrażenia zagwarantują uczestnikom wystawy:

  • makieta śmigacza śnieżnego, czyli dwuosobowego pojazdu bojowego przeznaczonego do działań w atmosferze planety;
  • makieta maszyny kroczącej o wysokości 4,3 m, czyli wielozadaniowego zwiadowczego pojazdu terenowego w służbie armii planetarnej;
  • makieta statku kosmicznego T-65  w kosmicznym rozmiarze – o powierzchni ponad 80m2!
  • makieta bramy kosmicznego bunkra będąca idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć z wydarzenia;
  • ekspozycja kostiumów filmowych umieszczonych w 6 gablotach z podświetleniem LED.

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia będzie symulator statku kosmicznego, który będzie dostępny dla odwiedzających w dniach 1-2 lutego oraz 8-9 lutego w godzinach 11.00-19.00. Klienci Centrum Janki będą mogli założyć kombinezon oraz hełm pilota, zasiąść za sterami T-65 – najsłynniejszego myśliwca w galaktyce oraz wziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej. 

Wystawę „Star Adventure”® można oglądać bezpłatnie w Centrum Janki w dniach 28 stycznia – 9 lutego w godzinach otwarcia centrum: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele w godzinach 9:00 – 20:00.

Informacja prasowaFacebook Comments

Dodaj komentarz