Ostatni pokaz „Planety Singli 2”

Już 8 lutego premiera finałowej części „Planety Singli”. Jeśli nie zdążyliście jeszcze zobaczyćpoprzedniego filmu lub chcecie przypomnieć sobie, co się w nim wydarzyło, Cinema Cityprzygotowało niespodziankę. Już w najbliższą środę 6 lutego odbędą się specjalne pokazy drugiej części „Planety Singli”. To ostatnia szansa by odświeżyć sobie losy ulubionychbohaterów, zanim zobaczymy finał tej historii! I to jeszcze w tańszej, środowej cenie! Biletysą do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

Już po raz trzeci na ekrany kin powracaulubiona komedia romantyczna Polaków operypetiach miłosnych Tomka i Ani. Jednakprzed finałem warto przypomnieć sobielosy tych dwojga, oglądając „Planetę Singli2”. W drugiej części sagi związek bohaterów zawiśnie na włosku. Okazuje się, że Tomek (Maciej Stuhr), lekkoduchlubiący gwiazdorski styl życia, wcale niechce się ustatkować. Natomiast Ania(Agnieszka Więdłocha) pragnęłaby prawdziwego, poważnego związku. Kiedy w jej życiu pojawia się zauroczony niąmilioner, właściciel aplikacji Planeta Singli,bohaterka stanie przed trudnym wyborem.

Ten film to gwarancja znakomitej zabawy,śmiechu z namiastką wzruszenia, wnaprawdę gwiazdorskiej obsadzie. Pozadwójką głównych bohaterów, na ekraniepojawią się, m.in. Danuta Stenka, PiotrGłowacki, Weronika Książkiewicz, TomaszKarolak, Karol Strasburger, Izabela Miko,Joanna Jarmołowicz, Kamil Kula czy Witold Paszt.

„Planeta Singli 2” wróci na ekrany tylko na jeden dzień – w środę, 6 lutego. Seanse odbędą się we wszystkich kinach Cinema City. Dodatkowo, środa to standardowo dzień z biletami w promocyjnej cenie, więc można przypomnieć sobie drugą część kultowej już serii za jedynie 16,50 zł.

A już od 8 lutego zapraszamy do kin na wielki finał – najlepszą walentynkową komedię „Planeta Singli 3”!

źródło: www.cinema-city.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz