„Oszuści” – premiera w Och-Teatrze

Och-Teatr zaprasza na premierę OSZUSTÓW Michaela Jacobsa w reżyserii Jana Englerta. To wysokiej próby komedia, zbudowana z intryg i sieci małych kłamstw między dwoma małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi.

Premiera odbędzie się 19 marca na Dużej Scenie Och-Teatru.Wystąpią: Michalina Łabacz, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Filip Pławiak i Zbigniew Zamachowski. 

 

 

 

 

 

Amerykański dramatopisarz Michael Jacobs zadaje w Oszustach pytania o kondycję współczesnej rodziny oraz o… małżeńską nudę. Temat poważny, ale podany lekko i z poczuciem humoru. Mierzą się z nim trzy pary współczesnych kochanków: Monika (Beata Ścibakówna) i Howard (Piotr Grabowski), Sam (Zbigniew Zamachowski) i Grace (Gabriela Muskała) oraz ich dzieci Michelle (Michalina Łabacz) i Allen (Filip Pławiak). Podczas rodzinnej kolacji życie wszystkich przewraca się do góry nogami…

 

 

 

 

 

 

 

 

BILETY: online, w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, a także: bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl.
Facebook Comments