Pokaz mody „Dzieci Dzieciom”

Kolejny dowód na to, że chorobę nowotworową można pokonać oraz wielkie święto zwycięstwa nad nią – to właśnie pokaz mody „Dzieci Dzieciom” organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń. Biorą w nim udział dzieci w trakcie i po leczeniu onkologicznym, a towarzyszą im znane i lubiane gwiazdy sceny, kina, telewizji, muzyki. W tym roku będzie naprawdę ciekawie!

Fundacja Spełnionych Marzeń ma przyjemność zaprosić na jedyny i niepowtarzalny, karnawałowy pokaz mody „Dzieci Dzieciom”, który odbędzie się 21-go stycznia o godzinie 19.00 w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W pokazie wezmą udział małe modelki-pacjentki klinik onkologicznych z Olsztyna, Lublina oraz z Warszawy.

Małym modelom towarzyszyć na wybiegu będą m.in. Katarzyna Cichopek, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Marta Manowska, Miss Polski Olga Buława, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, Conrado Moreno oraz wielu innych. Nasi modele tradycyjnie wystąpią w koszulkach zaprojektowanych przez Magdę Różdżkę a wykonanych przez firme Endo z akcji „Razem możemy więcej!”. Tradycyjnie pokaz mody “Dzieci Dzieciom” wesprze Łukasz Jemioł, który po raz kolejny podarował t-shirty ze swojej kolekcji.

Pokaz poprzedza światowe obchody miesiąca walki z rakiem. Wydarzenie ma na celu łamanie stereotypów dotyczących leczenia chorób nowotworowych oraz pokazanie iż chorobę nowotworową można pokonać. Pokaz uświetni występ znanych i lubianych tenorów LeonVoci oraz koncert Sashy Strunin Swingowo.

Link do wydarzenia
Facebook Comments

Dodaj komentarz