Policja ścigała 17-latkę kierującą renault

Policjanci z Bemowa podęli pościg za kierującą, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Okazało się, że 17-latka uciekała ponieważ nie posiadała dokumentów uprawniających ją do kierowania pojazdem mechanicznym, do tego posiadała narkotyki.

Około północy policjanci z bemowskiej patrolówki podjęli pościg za kierującą renault. Kierująca na łuku drogi wpadła w poślizg. Na widok oznakowanego radiowozu szybko próbowała zmienić kierunek jazdy. Nie umknęło to uwadze policjantów, którzy przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać kierującą do kontroli drogowej. Kierująca nadal uciekała ulicami Bemowa,  po chwili porzuciła pojazd i uciekała pieszo. Po chwili została zatrzymana przez policjantów.

W trakcie sprawdzeń okazało się, że 17-latka nie posiada dokumentów uprawniających ja do kierowania oraz posiadała przy sobie narkotyki. Kobieta trafiła do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzuty dotyczące niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu oraz posiadania środków odurzających. Kobieta odpowie jeszcze za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz