POWRÓT SPEKTAKLU SŁONECZNA LINIA

Od grudnia 2019 roku do repertuaru Teatru Polonia wróci spektakl SŁONECZNA LINIA w reżyserii Iwana Wyrypajewa. Przedstawienie będzie grane w nowej obsadzie z udziałem Magdaleny Boczarskiej.

W SŁONECZNEJ LINII znany dramaturg i reżyser dotyka chyba najbardziej aktualnego tematu naszych czasów – budowania komunikacji między ludźmi. Jak wejść z drugim człowiekiem w prawdziwy, głęboki kontakt? Jak wysłuchać i być wysłuchanym? Jak wyjść z formalnych relacji i zacząć prawdziwie porozumiewać się z innymi? Jak się rozwijać i iść swoją drogą, wspólnie przezwyciężając sztampy życia rodzinnego? Iwan Wyrypajew w mistrzowsko napisanej komedii, z właściwym sobie poczuciem humoru i lekkością przeprowadza seans terapeutyczny na temat: jak być szczęśliwym ze swoją żoną, mężem, partnerem i ze światem w ogóle. Fabuła dramatu opiera się na konflikcie pary małżeńskiej, która na oczach widza próbuje rozwiązać skomplikowane psychologiczne węzły, zastałe blokady i niewybaczone urazy, tak dobrze znane każdemu z nas. Tekst napisany z niezwykłą wirtuozerią. Błyskotliwy humor, świetnie skonstruowane dialogi, porywający rytm.

Pierwsze pokazy SŁONECZNEJ LINII z Magdaleną Boczarską i Borysem Szycem w obsadzie odbędą się 20, 21 i 22 grudnia 2019 roku. 

fot. Jacek Poremba, Katarzyna ChmuraFacebook Comments

Dodaj komentarz