Prace na skrzyżowaniu Kasprzaka i Karolkowej

Do niedzieli, 17 listopada do godz. 20.00, wykonawca II linii metra będzie pracował na skrzyżowaniu ulic M. Kasprzaka i Karolkowej. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

W weekend wykonawca II linii metra na Woli będzie odtwarzał nawierzchnię i układ drogowy skrzyżowania ulic M. Kasprzaka i Karolkowej. Z tego powodu zamknięta dla ruchu będzie ul. M. Kasprzaka od skrzyżowania z ul. Karolkową do budynku nr 10/16. Od strony zachodniej utrzymany będzie dojazd od ulic E. Zegadłowicza i J. Korczaka oraz wyjazd z ul. Giełdowej (przy budynku 10/16). Ulica Karolkowa od strony północnej (czyli jadąc od ul. Grzybowskiej) nie będzie miała połączenia z ul. M. Kasprzaka. Natomiast od strony ul. Kolejowej będzie można dojechać do ul. M. Kasprzaka, ale trzeba będzie tutaj skręcić w prawo w stronę ronda I. Daszyńskiego. Objazdy zamkniętego odcinka ulicy zostaną poprowadzone ulicami: al. Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Okopowa – Towarowa; Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska lub J. Bema – I. Prądzyńskiego – Kolejowa. 
 
 
Komunikacja: 
Autobusy linii: 105, 109, 155, 171, 178, 190, 255 oraz nocnych N45 i N95 pojadą objazdem ulicami: Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa, a w drodze powrotnej ulicami Przyokopową, Siedmiogrodzką i Skierniewicką.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.plFacebook Comments

Dodaj komentarz