Prace przy przebudowie Górczewskiej, będą zmiany w ruchu

Zarządu Dróg Miejskich prowadzi prace przy przebudowie ul. Górczewskiej, w pobliżu nowej stacji II linii metra Młynów. Od soboty, 14 marca, od godz. 7.00 zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Płockiej i Górczewskiej oraz fragment ul. Górczewskiej do Działdowskiej.

Zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zmienią się trasy autobusów linii: 102, 103, 136, 520, N45 i N95. Pasażerowie będą mogli skorzystać z autobusów zastępczej linii Z-2.

Na czas prac na skrzyżowaniu autobusy linii 102 zostaną skierowane na objazd ulicami Wolską i Karolkową. Autobusy linii 103 w kierunku Metra Młociny pojadą ulicami: Wolską, Młynarską i Obozową, a w kierunku Dworca Zachodniego – Żytnią, Młynarską i Wolską. Autobusy linii 136 będą kursowały ulicami: Płocką, Wolską, Skierniewicką i M. Kasprzaka, a linii 520zawrócą na wysokości ul. Działdowskiej i zatrzymają się na przystanku Płocka-Szpital. Linie nocne N45 i N95 w kierunku Dworca Centralnego pojadą objazdem ulicami Obozową, Młynarską i Wolską. Uruchomiona zostanie również zastępcza linia autobusowa Z-2, kursująca na trasie: Młynów – Płocka – Żytnia – Młynarska – Wolska – zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Płocką – Wolska – Młynarska – Obozowa – Płocka – Młynów.

Szczegóły sprawdzić można TUTAJ.

źródło: wtp.waw.pl
Facebook Comments