Premiera „Alita: Battle Angel” 

Już 14 lutego na ekranach Cinema City pojawi się długo wyczekiwany przez widzów film „Alita: Battle Angel”. Fani mangi będą mieli okazję poznać historię tytułowej bohaterki, a dzięki wyjątkowej technologii obrazu i dźwięku, film wciągnie widzów w samo centrum wydarzeń. Pełni wrażeń filmowych dostarczą seanse w IMAX® oraz 4DX®. 

„Alita: Battle Angel” to ciekawa, propozycja walentynkowa. To film fantastyczno-przygodowy opowiadający historię tytułowej Ality, cyborga, który budzi się bez pamięci w świecie zniszczonym przez technologiczną katastrofę. Niejaki Dr Ido, znajduje ją i otacza opieką, ucząc ją nowego życia na ulicach pełnego niebezpieczeństw Miasta Złomu. Czy bohaterka da radę pokonać śmiertelnie niebezpieczne siły rządzące miastem i uratuje swoich przyjaciół, rodzinę i świat? „Alita” to gratka dla fanów filmów o poznawaniu prawdy o samym sobie, odkrywaniu wewnętrznej siły i potędze nadziei. 

„Alita” w reżyserii Roberta Rodrigueza, to adaptacja serii mang autorstwa Yukito Kishiro. Główna postać została co prawda wygenerowana komputerowo, jednak to aktorka Rosa Salazar użyczyła głosu bohaterce oraz wzięła udział w cyfrowej kreacji ruchów postaci. W filmie występują także Christoph Waltz (Dr Dyson Ido), Jennifer Connelly (Chiren), Mahershala Ali (Vector), Ed Skrein (Zapan), Michelle Rodriguez (Gelda) i Keean Johnson (Hugo).  

Film, oprócz w standardowej wersji 2D, będzie można zobaczyć w salach IMAX® i 4DX®, dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat mangi Yukito Kishiro. Gigantyczny, zagięty ekran IMAX®, potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe, które oczarowuje widza krystalicznie czystym obrazem pełnym magii! Natomiast film w technologii 4DX® oddziałuje na wszystkie nasze zmysły – ruchy fotela, rozbłyski światła czy efekty wody i wiatru idealnie trafią w gust widzów, którzy szukają maksymalnego kinowego przeżycia. Dzięki formatowi 4DX® filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością, a widz będzie mógł przeżywać emocje razem z tytułową Alitą.

Film wejdzie na ekrany 14 lutego we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz 3D w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) oraz w wersji  4DX® w kinach: Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz, Arkadia (Warszawa) oraz Wroclavia (Wrocław).

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie 
Facebook Comments

Dodaj komentarz