Premiera Glass

Już 18 stycznia na ekranach Cinema City pojawi się thriller „Glass” w reżyserii M. Night Shyamalan. Znakomita obsada z Jamesem McAvoy, Brucem Willis’em i Samuelem L. Jacksonem i nazwisko reżysera – specjalisty od kinowych dreszczowców – to gwarancja filmowej uczty na najwyższym poziomie.

W Cinema City film będzie można zobaczyć takżew IMAX® dzięki czemu nie będzie to także kolejny zwyczajny thriller, a niesamowita przygoda przekraczająca wyobraźnię tego czego można doświadczyć w kinie! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax.

„Glass” to kolejne autorskie dzieło M. Ni- ght Shyamalana (twórcy m.in. kultowegojuż dziś „Szóstego Zmysłu”). Twórca jest odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, atakże produkcję obrazu. „Glass” jest konty-nuacją poprzednich filmów Shyamalana“Niezniszczalny” (2000) i “Split” (2016).Reżyser łączy narrację znaną widzom z tychdwóch filmów w thrillerze utrzymanym w komiksowej konwencji. „Niezniszczalny”Bruce Willis powraca jako David Dunn,strażnik, który ma nadludzką siłę i wytrzy-małość, a także , poprzez dotyk, zdolnośćwidzenia zbrodni popełnionych przez in- nych. Samuel L. Jackson ponownie pojawiasię na ekranie jako Elijah Price, znany rów-nież pod pseudonimem Mr. Glass. Grany przez Jacksona bohater jest masowymmordercą i teoretykiem komiksów z nad-ludzką nadludzką inteligencją. RównieżJames McAvoy powraca do swojego filmo- wego wcielenia Kevina Wendella Crumba,byłego pracownika ZOO w Filadelfii, boha- tera o wielu tożsamościach znanego z filmu„Split”. W filmie David Dunn ściga nadludz- kie wcielenie Crumba, w wyniku czego doj- dzie do serii bardzo niebezpiecznych zdarzeń.Z mroku wyłoni się Price, który posiada se- kret istotny dla losów obu mężczyzn.

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, które zagwarantują do-świadczenia kinowe przekraczające granice wyobraźni. Ogromny, zakrzywiony ekran oraz amfi- teatralny układ sali IMAX® to niesamowite i wciągające przeżycie, gwarantujące doznania niedostępne w innych salach kinowych, a odbiór nowego działa M.N. Shyamalana, stanie się komplek- sowo doskonalszy! „Glass” po prostu trzeba zobaczyć w IMAX®.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Po-znań Plaza, Manufaktura (Łódź) i Wroclavia (Wrocław).

 
Facebook Comments

Dodaj komentarz