Przedsprzedaż biletów na „Planetę Singli 2” 

 

”Planeta Singli 2” to kontynuacja polskiego hitu, który podbił serca Polaków w Walentynki 2016 roku. Historia o poszukiwaniu miłostek i wielkich miłości powraca na ekrany kin! Do kin Cinema City wejdzie 8 listopada. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stroniehttps://www.cinema-city.pl/filmy/planeta-singli-2
W „Planecie Singli”, filmowym hicie z 2016 roku, zakochały się miliony widzów. Teraz na ekrany powraca szalona para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Tomek (Maciej Stuhr) i Ania (Agnieszka Więdłocha) są ulubieńcami publiczności. On, lekkoduch lubiący gwiazdorski styl życia, wcale nie chce się ustatkować. Ona pragnęłaby prawdziwego, poważnego związku. Kiedy w życiu Ani pojawia się milioner, zauroczony jej osobą właściciel aplikacji Planeta Singli, bohaterka stanie przed trudnym wyborem. Co się wydarzy? Czy związek Ani i Tomka przetrwa próbę? Ten film to gwarancja potężnej dawki dobrego humoru i emocji.

Planeta Singli 2” to przezabawna komedia romantyczna, która zachwyca zaskakującym scenariuszem i gwiazdorską obsadą. Na ekranie pojawią się tak znani aktorzy, jak Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Karol Strasburger, Izabela Miko, Joanna Jarmołowicz, Kamil Kula czy Witold Paszt.

Bilety na „Planetę Singli 2” można już kupić w przedsprzedaży. Od piątku, 9. listopada, film będzie wyświetlany we wszystkich 34 kinach Cinema Cityw 19 miastach, a dzień wcześniej, 8. listopada, przedpremierowo podczas seansów Ladies Night w wybranych kinach.
Facebook Comments

Dodaj komentarz