Psi Patrol w świątecznej odsłonie w Centrum Jan

W dniach 21-22 grudnia w godzinach 12:00-18:00 świąteczną atmosferę w Centrum Janki zagwarantują bohaterowie z serialu animowanego Psi Patrol. Najmłodsi klienci Centrum będą mogli poznać losy całej drużyny oraz wziąć udział w tajemniczej misji.

 

Podczas gwiazdkowego wydarzenia w Centrum Janki dzieci wspólnie z rodzinami będą mogły dołączyć do drużyny Psiego Patrolu, biorąc udział w specjalnej misji i wykonując zadania w poszczególnych strefach:

  • na stanowisku policyjnym z badaniem odcisków palców;

  • w strefie budowy z budowaniem mega wieży z klocków;

  • w strefie Skye z tanecznym kołem fortuny;

  • w EKOstrefie, gdzie najmłodsi poznają zasady segregowania odpadów;

  • w balonowym ZOO;

  • na stanowisku dekorowania pierników.

Na wszystkich uczestników zabawy czekają niespodzianki. Dzieci będą mogły również wziąć udział w konkursach sprawdzających ich wiedzę dotyczącą „Psiego Patrolu” oraz warsztatach kreatywnych, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami bajki – Chase’m i Marshall’em.

„Zaplanowane atrakcje z pewnością umilą czas spędzony na świątecznych zakupach w Centrum Janki. Weekend 21-22 grudnia upłynie pod znakiem zadań sprawnościowych, tańca i zabawy, a na całe rodziny czekają liczne konkursy, w których do wygrania będą upominki z ‘Psim Patrolem’ w roli głównej” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne. Specjalnie z okazji wydarzenia „Psi Patrol”, w dniach 21-22 grudnia w księgarni Świat Książki będzie obowiązywać promocja – 15% rabatu na serię „Psi Patrol”. Szczegóły w księgarni. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 Facebook Comments

Dodaj komentarz