Rozpoczyna się kolejny etap prac na Woli

Warszawscy drogowcy kończą prace na skrzyżowaniu ulic Płockiej i Górczewskiej i rozpoczną kolejny etap swoich prac. Wyłączona z ruchu zostanie południowa jezdnia ul. Górczewskiej na odcinku od ul. Płockiej do Młynarskiej.

W piątek, 20 marca, ok. godz. 4.00 otwarte zostanie skrzyżowanie z ul. Płocką. Południowa jezdnia ul. Górczewskiej, którą normalnie odbywa się ruch w kierunku centrum, zostanie zamknięta na odcinku od ul. Płockiej do Młynarskiej. Na jezdni północnej zostanie wytyczony ruch dwukierunkowy, przy czym skręcić z ul. Płockiej w Górczewską w stronę centrum będą mogły wyłącznie autobusy WTP, pojazdy MTON, taxi i służb miejskich. Ruch w przeciwnym kierunku będzie odbywał się bez ograniczeń. Objazd w kierunku centrum dla kierowców indywidualnych poprowadzony zostanie ul. Płocką do Żytniej lub Młynarskiej albo ul. Płocką do Wolskiej.
 

Komunikacja: 
Na trasy podstawowe wrócą autobusy linii: 102, 103 i 136 oraz nocnych N45 i N95. Zlikwidowana zostanie linia zastępcza Z-2. Natomiast autobusy linii 520 pojadą objazdem ulicami: al. „Solidarności” – Wolska – Płocka – jezdnia północna ul. Górczewskiej. 

 
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments