SHOW Spotkaj Tiktokerów

Blue City zaprasza na kolejny show z udziałem największych gwiazd TikTok. Będzie można dołączyć do drużyny swojego idola, nagrać z nim film i wystartować w bitwie. Na uczestników zabawy czekają plakaty i upominki. Wstęp jest bezpłatny.

Już 2 czerwca (w niedzielę) od godziny 12, na scenie w Centrum Handlowym Blue City wystąpi aż sześć gwiazd związanych z aplikacją Tik Tok: Martyna Zbirańska (@pysia67), Sonia Żugaj (@zugaj), Julia Żugaj (@juliazugaj), Natalia Lewandowska (@nylaa.a), Maksymilian Zięba (@bo.czeq) i Kaja Wawer (@kaja.wawer).
Podczas organizowanej bitwy tiktokerów każdy będzie mógł dołączyć do drużyny jednego z influencerów. Gwiazdy TikToka wraz z wybranymi osobami z publiczności nakręcą filmy, które zostaną wyświetlone na plazmach, a publiczność zagłosuje na swoich faworytów.

Tiktokerzy opowiedzą również o tym, jak powstają najpopularniejsze materiały na tej aplikacji. W programie jest również sesja Q&A, meet&greet oraz podpisywanie przez TikTokerów kolekcjonerskich plakatów. Imprezę poprowadzi znany youtuber Łukasz „Yoczook” Walaszek.

„Show Spotkaj Tiktokerów” to impreza dla nastolatków i ich rodziców. Sama aplikacja TikTok pozwala na nagrywanie krótkich filmów z podkładem dźwiękowym oraz na dzielenie się nimi z innymi internautami. Na jej punkcie oszalały miliony nastolatków na całym świecie. Aplikacja posiada ponad 600 milionów użytkowników i tym samym jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych.

Więcej na: www.bluecity.pl

 Facebook Comments

Dodaj komentarz