Spotkaj się z Świętym Mikołajem i poczuj filmową magię Świąt!

Specjalnie na Mikołajki Cinema City zaprosiło do swoich kin ulubieńca wszystkich dzieci – Świętego Mikołaja! Już 6 grudnia będzie można osobiście poprosić go o prezent oraz zobaczyć jeden z wielu filmowych hitów, idealnych do obejrzenia w rodzinnym gronie.

Święty Mikołaj jest bardzo podekscytowany, że w tym roku odwiedzi Cinema City. W każdym kinie, w czwartek, 6 grudnia od godziny 16 (a w niektórychkinach także i wcześniej) będzie czekał na dzieci ze słodką niespodzianką! Jak wiadomo, uwielbia, kiedy dzieci się uśmiechają i dobrze bawią, a w Mikołajkiokazji do świetnej zabawy będzie bardzodużo. Potwornie śmieszny „Hotel Transylwania 3” wciąż na ekranach, aoprócz niego mnóstwo nowości. Wiele z nich fantastycznie wprawi w świąteczny nastrój.

Na ekranie dla najmłodszych, ale i nie tylko:

 „Grinch” – amerykańska komedia animowana oparta na opowiadaniu dr. Seussa z 1957 roku „Grinch: Świąt niebędzie”. Nadszedł czas, aby znowu zepsućwszystkim magię Świąt. Grinch nie znosi gwiazdki i zrobi wszystko, żeby popsuć mieszkańcom Ktosiowa Boże Narodzenie, na które czekają z niecierpliwością.

„Dziadek do orzechów i czterykrólestwa” – wigilijny wieczór, czas tajemnic i nadziei, kto wie co się wydarzy… Disney przedstawia historię dziewczynki, która przenosi się do magicznego świata, w którymmusi odkryć prawdę, a dzięki niej poznać siebie. W obsadzie piękna Keira Knightley, młodziutka Mackenzie Foy, legendarna Helen Mirren i niepowtarzalny Morgan Freeman.

  „Misja Yeti” – naukowiec Simon i szukająca przygód detektyw Nelly wspólnie wyruszająw najwyższe góry świata, aby odnaleźć legendarnego stwora. W poszukiwaniach ma impomóc zaszyfrowany pamiętnik zaginionego odkrywcy i wesoły ptak Jazzman. Czy uda imsię odnaleźć włochate stwory? Czy odkryją jaki naprawdę jest Yeti?

  „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” – Misiek, król Arktyki, powraca do Nowego Jorku w towarzystwie syna, trójki rozbrykanych lemingów i dwóch przyjaciółek. W Ameryce czeka na niego nagroda, którą ma odebrać podczas uroczystej gali. Niestety w trakcie imprezy odznaka zostaje skradziona, a w telewizji ukazuje się nagranie z Miśkiem okradającym
Facebook Comments

Dodaj komentarz