Spotkaj Świętego Mikołaja w kinie!

Już 6 grudnia Cinema City zaprasza rodziców z pociechami na filmowe Mikołajki. Dzięki filmom, które przygotowaliśmy na ten szczególny dzień, poczują magię zbliżających się świąt. Nasze kina również odwiedzi ulubieniec wszystkich – Święty Mikołaj. Każdy maluch będzie miał okazję poprosić go o swoje wymarzone prezenty gwiazdkowe i otrzymać słodki upominek.

Jak co roku Cinema City nie zapomina o najbardziej uroczym święcie dla dzieci. W tym dniu kina odwiedzi nie kto inny, ale ulubieniec wszystkich maluchów i nie tylko – Święty Mikołaj! Przechadzając się po lobby, będzie wyszukiwał grzeczne dzieci i częstował ich słodkimi niespodziankami.

W tym okresie na ekranie najmłodsi będą mogli obejrzeć:

  • Kraina Lodu 2” – kontynuacja hitowej produkcji Disney’a. Ulubieni bohaterowie dzieci i nie tylko powracają na kinowe ekrany. Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

  • Ratujmy Florę” – Flora jest słoniem cyrkowym, który nie może już wykonywać swoich sztuczek. Bezwzględny zarząd cyrku postanawia pozbyć się zwierzęcia. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i razem wyruszają w drogę do rezerwatu słoni. Od bezpiecznego azylu dzielą ich setki kilometrów lasów i rwąca rzeka. Czyha na nich dwójka łowców słoni i towarzyszy im nieustanny strach przed porażką. Film odpowiada na pytanie, do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

  • Śnieżna paczka” – porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo przypisana jest psom husky.

  • Młody renifer Alex” – to familijna opowieść o cudzie narodzin, dorastaniu i matczynej miłości, której ciepło przezwycięży najsurowsze mrozy. Dzięki dokumentalnym zdjęciom możemy obserwować Alexa od jego pierwszych dni życia aż do pełnej dorosłości. W polskiej wersji językowej filmu, w rolę narratora, wcielił się Piotr Adamczyk.

  • Harry Potter i kamień filozoficzny” – kultowa seria o świecie czarodziejów. W pierwszej części w dniu jedenastych urodzin Harry dowiaduje się, że jest czarodziejem. Czeka na niego szkoła magii pełna tajemnic.

Wciąż jeszcze na ekranach kin będzie można zobaczyć bajki, które miały swoją premierę w listopadzie: “Baranek Shaun: Farmageddon” i “Salma w krainie dusz”.

A dla trochę starszych proponujemy:

  • Last Christmas” – Kate mieszka w Londynie, ma już dosyć konsekwencji złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom, wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

  • 1800 gramów” – polska komedia osadzona w przedświątecznej gorączce. Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość. Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.

  • Jak poślubić milionera” – Alicja przypadkiem trafia na kurs prowadzony przez autorkę bestsellerowych poradników – Sonię. Wychodzi ona z założenia, że „lepiej płakać w mercedesie niż w pekaesie” i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki. Czy Alicja skorzysta z jej rad?

Dodatkowo, od 6. grudnia na starszych i młodszych widzów będzie czekać filmowa niespodzianka. Codziennie, przez tydzień w salach Verva 4DX będzie można zobaczyć film „Harry Potter i kamień filozoficzny”!Facebook Comments

Dodaj komentarz