Spotkanie z autorami książki “Trening mentalny, czyli o dobrym życiu”

1 lutego, o godzinie 18:00, Empik Junior w Warszawie zaprasza na spotkanie z autorami książki “Trening mentalny, czyli o dobrym życiu”.

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać Jakub B. Bączek i Joanna Sławińska Trener mentalny na żywo, otrzymać autograf oraz dowiedzieć się, jak trening mentalny pomaga im każdego dnia w kreowaniu dobrego życia.

Książkę poleca Krzysztof Ibisz: “I dla umysłu i dla serca.”
——————————————-
Opis książki
Wszyscy pragniemy dobrego życia w zgodzie ze sobą, wspierających relacji i harmonii. Ta książka jest właśnie o tym – o poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które większość z nas sobie zadaje: Kim jestem? Czego pragnę? Jak żyć w zgodzie ze sobą? Jak zachować wewnętrzny spokój, gdy okoliczności zewnętrzne temu nie sprzyjają? Jak podnieść się po traumatycznych doświadczeniach?
Książka “Trening mentalny, czyli o dobrym życiu” zaskoczy Cię z każdym kolejnym przeczytanym rozdziałem.
Mówi o poszukiwaniu, o procesie, o drodze, która przybliża nas do wymarzonego celu i o narzędziach, jakie daje trening mentalny. Trening mentalny tu przedstawiony nie jest ani terapią, ani coachingiem, ale czymś znacznie szerszym – holistycznym podejściem do człowieka, będącego połączeniem umysłu, ciała i duszy.

Facebook Comments

Dodaj komentarz