Spotkanie z Szymonem Radzimierskim

5 października o godzinie 12:00 w Empiku Arkadia odbędzie się spotkanie z Szymonem Radzimierskim. 

Po ekstremalnym Borneo i gorącej Etiopii przyszedł czas na kolejne egzotyczne miejsce. Tym razem Szymon Radzimierski postanowił wybrać się na czerwoną wyspę. Owocem tego jest książka – „Dziennik łowcy przygód. Madagaskar. Klątwa pasiastego lemura” (Wyd. Znak), w którym to młody podróżnik opowiada między innymi o ściganiu wielorybów na wzburzonym morzu czy wizycie w wiosce rdzennych mieszkańców wyspy – Malgaszów. Spotkanie będzie połączone z pokazem zdjęć oraz przedmiotów przywiezionych z wyprawy.

Cześć, to ja, Simon. Zabieram cię w podróż inną niż wszystkie! Chcesz tropić płochliwe lemury, tęczowe kameleony i niebezpieczną fossę? Posłuchać pieśni wielorybów czy nocnych głosów tropikalnej dżungli? Odkryj ze mną grający skalny las Tsingy! Poczuj moc ogromnych baobabów i zapach suszonej w afrykańskim słońcu wanilii. Zobacz, jak Malgasze rozmawiają z duchami przodków w magicznym rytuale „obracania kości”.

Uprzedzam! Od początku prześladują nas tajemnicze zdarzenia i dziwne zbiegi okoliczności. To przypadek? Czy może pradawna moc? Pomóż mi rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno…

Co jest prawdą, a co iluzją?

Tylko dla odważnych!!!

 Facebook Comments

Dodaj komentarz