Sprzątnęła też biżuterię

Policjanci z Wawra kilka dni po zgłoszeniu zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież biżuterii oraz odzyskali w całości utracone złoto. Jak ustalono, 32-letnia Judyta W. pojawiła się w domu pokrzywdzonej w charakterze sprzątaczki. Po zakończonej pracy najprawdopodobniej zabrała ze sobą cenną biżuterię, wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kryminalni dotarli do 32-latki, odnaleźli i zabezpieczyli biżuterię. 

Do komisariatu w Wawrze zgłosiła się pokrzywdzona w wyniku kradzieży. Utraciła ona biżuterię złotą w postaci pierścionków i łańcuszków o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Podejrzewała, że przestępstwa tego mogła dokonać zatrudniona jednorazowo sprzątaczka. To po jej wyjściu zawiadamiająca stwierdziła brak złota.

Kryminalni od razu zadziałali. Wystarczyło kilka sprawdzeń i ustaleń, po czym pojawili się w domu 32-letniej Judyty W. W trakcie przeszukania odnaleźli i zabezpieczyli całą skradzioną biżuterię, a 32-latkę zatrzymali. Złoto powróciło do pokrzywdzonej, a zatrzymana usłyszała zarzut dokonania kradzieży.

źródło: polica.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz