System będzie rozpoznawał tablice rejestracyjne samochodów

Uwaga, w poniedziałek 1 października na parkingu P+R Metro Młociny III testowany będzie nowy system pobierania opłat. System będzie rozpoznawał tablice rejestracyjne samochodów.

Od godz. 6.00 rozpoczną się testy funkcjonalności systemu pobierania opłat parkingowych. Wjazd i wyjazd z parkingu będą się odbywały automatycznie, na podstawie rozpoznanej przez system tablicy rejestracyjnej pojazdu. Rozliczenie za korzystanie z parkingu zgodnie z regulaminem będzie w kasach parkingowych, przy czym kasy nie będą pobierały pieniędzy, a jedynie weryfikowały ważność biletów komunikacji miejskiej uprawniających do zwolnienia z opłaty za parkowanie.

System jest testowany, dlatego mogą pojawić się nieznaczne problemy natury technicznej podczas korzystania z wjazdu i wyjazdu z obiektu. Na miejscu będą przedstawiciele wykonawcy systemu a na terenie sąsiadującego węzła komunikacyjnego Młociny dyspozytorzy z Zarządu Transportu Miejskiego (numer telefonu: 22 56 98 116 lub 117). Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

źródło: ztm.waw.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz