Targi Ślubne Wedding

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w najbardziej prestiżowym miejscu w Polsce na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie.

Wyjątkowa lutowa edycja Targów Ślubnych Wedding, w 1 dzień, w jednym miejscu skoncentruje najlepszych wystawców z branży, oferujących niepowtarzalne, nietuzinkowe, oryginalne produkty i usługi na najwyższym poziomie oraz tysiące otwartych na nowości i niestandardowe rozwiązania młode pary.
 
 
Dodatkowo w specjalnie zaaranżowanej, wydzielonej przestrzeni akustycznej przez cały dzień odbywać się będzie Przegląd Najlepszych Zespołów Weselnych. Topowe, wyselekcjonowane kapele w swoich koncertach na żywo przedstawią oryginalną i najbardziej popularną muzykę na wesela.
 
Podczas targów w hali wystawienniczej odbędzie się także Przegląd Najciekawszych Ślubnych Samochodów . Odwiedzający będą mogli swobodnie zobaczyć z bliska najbardziej oryginalne, ekskluzywne i intrygujące modele aut do ślubu.
 
Targi Ślubne Wedding współpracują z najlepszymi specjalistami z branży ślubnej i nie zabraknie ich również na targach. Poprowadzą oni ciekawe, inspirujące panele i praktyczne warsztaty.
 
źródło: pgenarodowy.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz