Telewizja kłamie – wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu w Wawerskim Centrum Kultury

“Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu po zejściu z wizji. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się  ich ulubieńcy gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy.

Gwiazdy szklanego ekranu takie jak Krzysztof Wybisz, Tomasz Karmel, Marcin Prochop, Gosia Rożenek i Krzysztof Zniemiec. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami.
Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.
Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, bardzo dużą dawkę wyśmienitego humoru. Spektakl grany jest bez przerwy i trwa ok. 100 minut choć…czasami
reakcje widzów potrafiły wydłużyć spektakl o 10/15 minut. Widzowie biorą udział w spektaklu wybierając w odpowiednich momentach telewizję , którą chcą oglądać w danej chwili.
Spektakl przeznaczony jest dla widza 16+

Bilety w cenie 35 zł. do nabycia w kasie WCK ul. Żegańska 1a (pn.-pt. godz. 9:00-16:00) lub online na stronie http://www.wck-wawer.pl/kasa-biletowa.

źródło: wck-wawer.plFacebook Comments

Dodaj komentarz