TikTokers Show by Blue City!

Blue City zaprasza na pierwszy w Polsce show z udziałem największych gwiazd TikTok. Będzie można dołączyć do drużyny swojego idola, nagrać z nim film  i wystartować w bitwie! W programie zabawy, konkursy i mnóstwo nagród. TikTokers Show by Blue City! to impreza dla nastolatków i ich rodziców.

TikTok (dawniej musical.ly) jest aplikacją, za pomocą której można nagrywać krótkie filmy
z wybranym podkładem muzycznym i dzielić się nimi
z innymi użytkownikami internetu. 30 września od godziny 12 do 16, na scenie w Blue City wystąpią i przedstawią tajniki nagrywania filmików największe polskie gwiazdy TikTok: Martyna “Pysia” Zbirańska, Karol Pieszko, Kamil Owczarek, Michał Witkowski, Patryk Zapała i Maja Makuch. 

– To pierwsze w Warszawie tak duże wydarzenie związane z aplikacją TikTok, na której punkcie oszalały miliony nastolatków na całym świecie. O tym, jak bardzo jest popularna
w Polsce, świadczą liczby obserwujących filmy polskich TikTokerów. Liczymy, że show w Blue City przyciągnie nie tylko młodzież, ale również rodziców zaciekawionych tym, czym interesują się ich dzieci – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City. 

Podczas eventu odbędzie się Wielka Bitwa TikTokerów. Gwiazdy TikTok wraz z wybranymi osobami z publiczności nakręcą filmy, które zostaną wyświetlone na plazmach, a publiczność zagłosuje na swoich faworytów. W programie eventu jest również muzyczny występ Agaty Gładysz, rodzinna zabawa edukacyjna na temat bezpieczeństwa w internecie oraz szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Fani będą mogli zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem, a podczas specjalnej sesji Q&A zadać mu pytanie. Jedną z atrakcji eventu będzie wspólne zdjęcie z gwiazdami w technologii 360°. Show poprowadzi youtuber Łukasz Walaszek (Yoczook). 

 Facebook Comments

Dodaj komentarz