Uciekinierka z poprawczaka kradła kosmetyki

Policjanci z wolskiego patrolu zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież. Jej łupem były kosmetyki. Podczas przeszukania torebki, którą kobieta miała przy sobie, okazało się, że znajdują się tam rzeczy skradzione z innego sklepu. 18-latka była również poszukiwana w związku z ucieczką z zakładu poprawczego. Lidia M. już usłyszała zarzuty i wróciła do placówki.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzewaną o kradzież jest młoda kobieta w wieku 18 lat. Jej łupem były kosmetyki o wartości ponad 550 zł.

Funkcjonariusze zatrzymali Lidię M. i przewieźli ją do komendy. W trakcie  przeszukania torebki należącej do kobiety okazało się, że znajdowały się tam rzeczy skradzione z innego sklepu. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 18-latka jest poszukiwana w związku z ucieczką z zakładu poprawczego.

Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży i trafiła do zakładu poprawczego. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz