Ukradł puszkę z datkami

Wbiegł do restauracji i wyrwał zamocowaną puszkę z pieniędzmi przeznaczoną na działalność fundacji, po czym uciekł. Po kilkunastu minutach został namierzony przez wolskich policjantów, którzy zatrzymali 29-latka i odzyskali pieniądze. 
Było około 22.00 policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o tym, że do restauracji wbiegł mężczyzna i wyrwał zamocowaną do blatu puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi na działalność fundacji, po czym uciekł. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania za mężczyzną. Niedługo po tym zauważyli go, jego rysopis  odpowiadał sprawcy. Natychmiast podjęli wobec niego czynności służbowe.  Po sprawdzeniu okazało się, że 29-latek posiada przy sobie mnóstwo monet, a po chwili przyznał się policjantom do ich kradzieży. Funkcjonariusze dotarli do miejsca, gdzie mężczyzna rozbił puszkę, aby wyjąć z niej pieniądze.

Michał M. trafił do policyjnej celi. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. W sierpniu ubiegłego roku opuścił więzienne mury po roku kary pozbawienia wolności. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz