Warsztatowe odliczanie do Wielkanocy

W sobotę, 6 kwietnia, mali uczestnicy kolejnego spotkania z cyklu „WarsztatujeMY z kulturą” w Wola Parku zostaną wprowadzeni w prawdziwie wielkanocny nastrój. Podczas warsztatów realizowanych wspólnie z Wolskim Centrum Kultury, dzieci będą mogły obejrzeć przedstawienie teatralne o przygodach świątecznego zajączka i jego kolekcji pisanek, a także własnoręcznie przygotować kolorową palmę.

Sobotnie spotkanie w Wola Parku to kolejna odsłona cyklu „WarsztatujeMY z kulturą”. Jego celem jest pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz przybliżanie im różnych aspektów kultury. Tematem przewodnim najbliższych warsztatów będzie zbliżająca się Wielkanoc. Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się przedstawieniem teatralnym. Bajkowe przygody zajączka Maurycego przybliżą dzieciom zarówno dobrze znane tradycje świąteczne, jak i te, które zostały już częściowo zapomniane. Podczas spotkania nie zabraknie także czasu na kreatywną i twórczą pracę. Po przedstawieniu teatralnym dzieci będą mogły samodzielnie przygotować kolorową palmę. Zaplanowano także konkursy i zabawy ze świątecznymi symbolami w roli głównej.

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu „WarsztatujeMY z kulturą” odbędzie się 6 kwietnia. Przedstawienia rozpoczną się o godzinie 12:00 i 14:00, po każdym z nich dzieci mogą także wziąć udział w zajęciach plastycznych i muzycznych. Bajkowa strefa stanie na 1 piętrze Wola Parku, przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx.

Warsztaty z udziałem profesjonalnych aktorów z Wolskiego Centrum Kultury odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.
Facebook Comments

Dodaj komentarz