Warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – Wola Fun Park zaprasza

W tym roku w Wola Fun Park na najmłodszych czekają zimowe atrakcje. Między innymi warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali”, na jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate.

 Wola Fun Park to strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku. To tam dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły uczestniczyć w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać, a także poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz  17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. 

Na warsztatach Surf&Skate, czyli zajęciach grupowych, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa, najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz jak dobrze i szybko serwisować sprzęt oraz robić zachwycające triki.

Zajęcia te będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego, w grupie początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy.Facebook Comments

Dodaj komentarz