Weekendowe prace drogowe

Warszawscy drogowcy, w weekend 4-7 października, przeprowadzą szybkie remonty nawierzchni jezdni ulic Gorzykowskiej i Dywizjonu 303. W tym czasie prace będą prowadzone także na ulicy Strąkowej.

W weekend warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich wymienią nawierzchnię dwóch ulic. Prace potrwają od piątku, 4 października, od godz. 22.00 do poniedziałku, 7 października, do godz. 5.00. W tym czasie na Targówku zamknięta dla ruchu będzie ul. Gorzykowska na odcinku od ul. Handlowej do Radzymińskiej. Autobusy linii 120 i 160 pojadą objazdem ulicami Radzymińską i Trocką, linii 156 i nocnej N02 będą kursowały ulicami: Trocka – Pratulińska – Handlowa – Myszkowska – Barkocińska – M. Ossowskiego – Kołowa – św. Wincentego.

Wyremontowana zostanie także nawierzchnia ul. Dywizjonu 303, która łączy Bemowo i Wolę. W weekend zamknięty dla ruchu będzie odcinek tej drogi od wiaduktu nad al. Obrońców Grodna (trasą S8) do ul. Księcia Janusza. Swoje trasy zmienią autobusy linii 184 oraz N45 i N95.

Również w weekend kolejarze będą remontowali przejazd przez tory na ul. Strąkowej. Od piątku, 4 października, od godz. 22.00 ulica będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ul. Rzędzińską a W. Pola – nie będzie można przejechać przez torowisko kolejowe. Swoją trasę zmienią autobusy linii 129.

źródło: ztm.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz