Włamywał się do altanek

Policjanci ze stołecznego oddziału prewencji zatrzymali 47-latka podejrzanego o włamania do altanek na terenie warszawskiego Mokotowa. To, że Robert D. jest poszukiwany przez kryminalnych z wydziału do zwalczania przestępczości przeciwko mieniu okazało się podczas legitymowania. 

Z materiałów zebranych w trakcie prowadzonego dochodzenia przez mokotowskich śledczych z wydziału do zwalczania przestępstw przeciwko mieniu wynikało, że 47-latek jest podejrzany o włamania do altanek na terenie ogródków działkowych przy ul. Niepodległości. Nie mając co to tego wątpliwości policjanci wszczęli poszukiwania za Robertem D. Kiedy mundurowi ze stołecznego oddziału prewencji zauważyli na jednej z ulic warszawskiego Mokotowa dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn postanowili ich wylegitymować. W trakcie sprawdzania okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz