Wola Park ponownie zagra z WOŚP!

Początek każdego roku to wielkie odliczanie do największej w historii akcji charytatywnej – kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w tym roku centrum handlowe Wola Park angażuje się w tę akcję. W sobotę 11 stycznia, wspólnie ze Stowarzyszeniem MAYE zaplanowano liczne licytacje, konkursy z nagrodami, zawody zręcznościowe, a także inspirujące koncerty oraz pokazy taneczne i teatralne. W tym roku zbierane są środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dzień wcześniej, 11 stycznia, klienci Wola Parku, będą mogli wesprzeć fundację, a także wziąć udział w licznych atrakcjach zaplanowanych wspólnie ze Stowarzyszeniem MAYE.

W tym dniu w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie centrum handlowego pojawią się wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz fundacji WOŚP. Jak co roku będą mieli ze sobą oficjalne identyfikatory Orkiestry oraz naklejki-serduszka. Zbiórce będą towarzyszyć koncerty i pokazy taneczne przygotowane przez dziecięce grupy taneczne i teatralne. Nie zabraknie także utalentowanych solistów oraz małych zespołów reprezentujących różne warszawskie domy kultury. To będzie prawdziwa rewia talentów!

Pokazy odbędą się na pierwszym piętrze centrum handlowego – w okolicach sklepu TK Maxx oraz w przestrzeni między kawiarnią Green Caffe Nero oraz księgarnią Mole Mole. Poza licznymi pokazami, klienci będą też mogli wziąć udział w konkursach i quizach, a także wylicytować nagrody przekazane przez sponsorów. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

W ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze w całym kraju będą zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja skupi się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.Facebook Comments

Dodaj komentarz