Wola Park zaprasza na „Jesienny Musical”

Jesień potrafi być zaskakująca. Przekonają się o tym dzieci, które 5 października wezmą udział w kolejnym spotkaniu, cieszącego się dużym zainteresowaniem, cyklu „WarsztatujeMY z kulturą”. Tym razem najmłodsi klienci będą mieli okazję stać się częścią „Jesiennego Musicalu”, a także wziąć udział w kreatywnych warsztatach artystycznych. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Wolskim Centrum Kultury.

Początek kalendarzowej jesieni jest już za nami. Wola Park zaprasza najmłodszych do wejścia tanecznym krokiem w niezwykły klimat tej złocistej pory roku. Okazją do tego stanie się najbliższe spotkanie w ramach skierowanego do dzieci cyklu „WarsztatujeMY z kulturą”. Główną atrakcją programu będzie „Jesienny musical”. To porywająca opowieść wypełniona efektami dźwiękowymi, prezentująca różne oblicza jesieni. Istotnym elementem spektaklu będą piosenki, które zaangażują małych performerów wokalnie oraz ruchowo. Scenografia wzbogacona zostanie ręcznie malowaną dekoracją. Po raz pierwszy w historii cyklu, na scenie pojawi się także prawdziwa kurtyna, dzięki której dzieci poczują się jak w prawdziwym teatrze.

Muzyczne przedstawienie to nie jedyna atrakcja, która czeka na najmłodszych. Podczas warsztatów plastycznych będą mieli szansę stworzyć kolorowe liście oraz inne jesienne dekoracje. Na chętnych będą czekały również kolorowanki, puzzle, klocki.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w godzinach pomiędzy 12:00 a 16:00. „Jesienny Musical” to kolejna odsłona cyklu „WarsztatujeMY z kulturą” organizowanego w Wola Parku. Program ma na celu pobudzenie wyobraźni oraz rozwijanie kreatywności dzieci. Spotkania odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca na pierwszym piętrze galerii, przy sklepach Toys”R”Us i TK Maxx. W specjalnie przygotowanej na tę okazję przestrzeni, powstaje bajkowa scena, na której występują profesjonalni aktorzy Wolskiego Centrum Kultury. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.Facebook Comments

Dodaj komentarz