Współczesny Kazachstan zaklęty w fotografii

Ambasada Republiki Kazachstanu w Polsce, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo oraz Galeria Bemowo zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Współczesny Kazachstan”, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 16.00 w Klubie Artystycznym bMAL w Galerii Bemowo.

Wystawa „Współczesny Kazachstan” jest organizowana z okazji 27. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Kazachstanem a Polską. Podczas wernisażu, który rozpocznie się 6 kwietnia o godz. 16.00 na gości czekają m.in. spotkanie z przedstawicielami Ambasady Kazachstanu w Polsce, degustacja słodkich kazachskich przysmaków, prezentacja filmu o Kazachstanie oraz gościnny występ artystów.

Przed nami kolejna wystawa fotograficzna w Galerii Bemowo. Cieszymy się, że nasza galeria jest przestrzenią, w której organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne na czele z wystawami fotografii. Zapraszamy naszych klientów na piątkowy wernisaż, który przybliży wszystkim współczesny Kazachstan oraz tradycje tego narodu” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Wstęp wolny. Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia.

 
Facebook Comments

Dodaj komentarz